Na prodaju stanovi u izgradnji u Loznici, poslovno stambeni kompleks sastoji se od dve lamele koje imaju ukupno 12 stanova i isto toliko garaža u suterenu zgrade. Stanovi su kvadrature 39.85m2, 54.21m2, 52.38m2, 58.25m2, 59.35m2, 53.02m2, 52.37m2. Stanovi su po strukturi jednosobni i dvosobni, garaža 12m2.
Stanovi u prizemlju prodaju se sa placem u širini stana, tako da stanovi u prizemlju imaju svoje dvorište.
Cena 1200eu/m2 sa PDV-om, način plaćanja: odmah 40%, kada se završi krovna konstrukcija sa stolarijom 20%, završetkom elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije, grejanja 20%, na kraju u primopredaji stana 20%.
Grejanje na GAS, podovi laminat, keramika kupatilo, hodnik, kuhinja, stolarija PVC sa roletnama- Nemačka REHAU.
Zgrada izgrađena 60%, radovi teku po planu, OBJEKAT ĆE BITI ZAVRŠEN U PREDVIĐENOM ROKU GRADNJE.
Postavljen je krov na zgradu sa izolacijom.
Agencija za nekretnine VAVILON-BP,uz svoj Advokatski tim sačinjava kupoprodajne Ugovore,zakazuje termin kod Notara za overu Ugovora,kupcu završava svu dokumentaciju u katastru,poreskoj upravi(prikuplja dokumentaciju za povrat PDV-a),prikuplja dokumentaciju za bankarski kredit,vrši prijavu u EPS-u,Vodovodu,JKP Loznica na ime kupca.
Za sve dodatne informacije obratite se u agenciju za nekretnine „vavilon-bp“ sa sedistem u loznici, ul: Jovana Cvijića 32. Radnim danom od 08-17,subotom od 09-15, na sajtu www.vavilon-bp.com i na kontakt telefon 066/5483521…reg.broj posrednika 1052